Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollic itudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat ipsum, nec nibh id elit. Lorem ipsum dolor.

Jaunākie ieraksti

    Atvainojiet, nav rakstu, ko parādīt!

Seko mums:  

  Tālrunis: (+371) 27848414

  E-Pasts: info@upeslaivas.lv

Top
laivu-marsruti-upeslaivas

Inventāra noma

Kajaks VISTA

30.00

Kajaks VISTA ir ideāli piemērota laivošanai īsiem ģimenes braucieniem, kā arī gariem ekspedīciju laivu braucieniem. Laivā ir ērti sēdekļi, kas labi atbalsta muguru, un apvienojumā ar platu, un stabilu laivas korpusu dod drošības izjūtu uz ūdens.

PASŪTĪT Kategorija:

Apraksts

Viennozīmīgi populārākā atpūtnieku smailīte. Piedāvājam divvietīgus un trīsvietīgus kajakus. Būtiskākā nianse atšķirībā no kanoe laivām – kajakā jeb smailītē braucēji sēž sēdekļos ar atzveltni un airē ar divu lāpstiņu (divpusējiem) airiem. Laivā ir iespējams regulēt gan sēdekļa pozīciju, gan kāju balstu pozīcijas. Tādējādi visa braciena laikā ir iespējams justies ērti un laiku pa laikam nedaudz mainīt savu pozīciju laivā. Kajaks VISTA noteikti ir īstā izvēle, ja laivas pasažieru spēku samērs un vēlme airēt ir dažāda. Piemēram, ja priekšējo sēdekli aizņem Jūsu juniors, kas maršruta lielāko daļu būs jāvizina līdz apmetnes vai finiša vietai. Divpusējais airis nodrošina pilnīgu kontroli pār laivu arī ja airētājs ir tikai viens.

Kajakā ir iespēja ielikt papildu sēdeklīti pašiem mazākajiem laivotājiem.

Kajaka priekšgals ir aprīkots ar drošības gumijām, kur iestiprināt mantas. Laivas sēdvietas un kāju balsti ir pielāgojami laivotāja garumam.
Vienīgais mīnuss ir nedaudz mazāka vieta mantām salīdzinot ar kanoe laivām.

Laivas nomā ietilpst drošības vestes atbilstoši laivotāju skaitam, airi un viens sauso mantu maiss. Ir pieejami papildus sauso mantu maisi par atsevišķu samaksu.

Specifikācija

Pirmās dienas cena

30.00 EUR

Katra nākamā diena

20.00 EUR

Celtspēja

300 KG

Garums

4.85m

Platums

82cm

Sēdvietu skaits

2 sēdvietas, 3 sēdvietas

You don't have permission to register