Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollic itudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat ipsum, nec nibh id elit. Lorem ipsum dolor.

Jaunākie ieraksti

    Atvainojiet, nav rakstu, ko parādīt!

Seko mums:  

  Tālrunis: (+371) 27848414

  E-Pasts: info@upeslaivas.lv

Top
Image Alt

Salaca

Salaca

$1000 no cilvēka

Salacas upe ir Ziemeļvidzemes pērle. Noteikti iesakam izmēģināt.

Salacas upe iztek no Burtnieku ezera Vecatē un ietek jūrā Salacgrīvā. Tā tek cauri skaistai ielejai 96km garumā. Upes augštecē iespējams aplūkot ievērojamās Skaņākalna dabas parka klintis, savukārt upes lejtecē ap Mērniekiem ir aplūkojamas ne mazāk iespaidīgās Sarkanās klintis un mazāki smilšakmens atsegumi. Upes plūdums augštecē ir samērā rāms, savukārt lejpus Mērniekiem upe kļūst straujāka un nelielām krācītēm bagātāka. Populārākie 2 dienu maršruti ir Mazsalaca – Staicele un Staicele – Salacgrīva (Vecsalaca). Kuru izvēlēties? Pareizais jautājums: “Kuru maršrutu braukt pirmo?”. Ja būsiet laivojuši vienu maršrutu Salacā, noteikti atgriezīsieties arī lai laivotu upes otru daļu, jo upe ir lieliska visā tās garumā.

Tā kā upe ir gandrīz 100km gara tajā ir iespējamas arī dažādas 1 dienas un nestandarta maršrutu kombinācijas, kur katra gaumei atradīsies piemērots upes posms, kur lieliski pavadīt laiku.

Zemāk tabulā redzami upeslaivas.lv ieteiktie maršruti ar to garumu un aptuveno braucienu ilgumu.

Sākums – Finišs Garums (km) Dienas ceļā Piezīmes
Ķekari – Sarkanās klintis 20 km 1 diena
Mērnieki – Salacgrīva 18 km 1 diena
Mazsalaca – Puņmutes 14 km 1 diena
Mazsalaca – Staicele 39 km 2 dienas
Staicele – Salacgrīva 43 km 2 dienas
Ķekari – Vecsalaca 37 km 2 dienas
Vecate – Salacgrīva 92 km 3-4 dienas

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sākums – Finišs Garums (km) Dienas ceļā Piezīmes
Sigulda – Rīga 125km 2 dienas Būs slapjš
0 Reviews
You don't have permission to register